Comeback v Comebacku

Od sitkomů člověk v našich luzích a hájích příliš neočekává, o to je příjemnějším překvapením, když se objeví nějaký, který svým zpracováním vyčnívá z davu. Do takových se dozajista řadí i Comeback, v němž nás bývalá popová hvězda provádí útrapami běžného smrtelníka. I když Tomášova rodina má do pojmu normální hodně daleko. Zvláště poté jeho bratr Ozzák. Ten vyznává jediné, metalovou hudbu a dobré pivko. A v rámci těchto přesvědčení dělá Tomášovi vrásky na čele. I když občas to bývá i opačně. Právě v tuto chvíli Tomáš zjišťuje, že si jeho velký hit broukají ženy v drogérii. To mu dodává spoustu sebevědomí, přeci jen se na něho úplně nezapomnělo.

Jenomže tato radost nemá dlouhého trvání. Stačí chvíle, aby pochopil, že jeho písničku sprostě zneužili v reklamě. A jak se zdá, on nemá sebemenší šanci s tím cokoliv udělat. Na Tomáše tak padá splín. Ten zahání svým obvyklým způsobem, pouští se do žehlení. Každý kousek prádla prošel již po několikáté žehličkou a Tomášovi nedělá nic větší radost, než nabídka, aby přežehlil divadelní oponu. Takhle to vážně nemůže jít dál a je potřeba s tím něco udělat. Zřejmě existuje již jediné řešení, jak ho dokázat vytrhnout s této letargie, musí zorganizovat jeho velký návrat.

To ale nebude nijak snadné a bude muset ruku k dílu přiložit každý, dokonce i Ozzák. Pro toho je to velké zapírání podporovat někoho v přípravě popového koncertu. Ale při správné motivaci jde vše a tak si Tomáš může zase po mnoha letech užít těch svých několik minut slávy. A jde k tomu říci jediné, tohle je pouhý začátek velkého návratu. Tomáš nehodlá zůstat u jediného vystoupení, co se setkalo s tak nečekaně kladným ohlasem. Světe připrav se Tomi Paci se vrací. Všechny díly seriálu Comeback se tak nesou od tohoto okamžiku v duchu plánování dalších akcí, což rozhodně nebude nic jednoduchého. Zvláště když o Tomášovi služby projevují zájem v Bruntále a obdobných lokalitách, kde není tak úplně bezpečno.